کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کارو آی تی به دقت ملاحظه فرمایید.

_____

ورود کاربران به وب‏‌سایت کارو آی تی هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کارو آی تی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

_____

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اداری کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

_____

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به سایت کارو آی تی می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (کارو آی تی) اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

_____

سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران

با ثبت نام در کارو آی تی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. پس از ورود به سایت ٬ به عنوان کاربر کارو آی تی شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما خواهد بود.

_____

شایان ذکر است که هیچ کدام از اطلاعاتی که در اختیار کارو آی تی قرارمی گیرد در اختیار سازمان ها و افراد دیگر قرار نخواهد گرفت .