بلاگ

پارامترهای پرینتر مناسب

امروزه انتخاب یک پرینتر مناسب براساس نیازها، به کار سختی تبدیل شده است، بدلیل اینکه بازار با مدل های زیادی اشباع شده است و بسیار قابلیت مندی ها و ترکیب های متفاوتی موجود است که شما در موقع انتخاب سردرگم خواهد ساخت. در این گزارش نکاتی برای شما آورده ایم تا شما را در انتخاب نوع و مدل صحیح یک پرینتر مناسب راهنمایی کنیم.
سه روش کاربردی در خصوص طبقه بندی پرینترها براساس هدف (عمومی یا خاص)، مورد استفاده آن (منزل یا اداره) و تکنولوژی می باشد. با توجه به نیازهای خود، انتخاب خود را براساس این طبقه بندی معمول بکنید و سپس پیدا کردن مورد مناسب بسیار آسان تر می شود.
بیشتر پرینترها شامل پرینترهای جوهر افشان که تولید کننده ها از آنها بنام پرینتر تصویر یاد می کنند، در زمره طبقه هدف “عمومی” قرار می گیرند که برای پرینت تصاویر و نوشته ها در نظر گرفته شده اند.
پرینترهای قابل حمل یا پرینترهای سه بعدی و یا پرینتر مخصوص چاپ عکس، همگی در طبقه هدف “خاص” قرار می گیرند.اگر بیشتر از متون پرینت می گیرید و تعداد این متون هم زیاد است، یک پرینتر لیزر سیاه و سفید برای شما بسیار مناسب است. اما برای پرینت گرفتن از عکس ها یا تصاویر گرافیکی احتیاج به یک پرینتر رنگی جوهر افشان یا در صورت امکان یک پرینتر لیزر رنگی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *